Офіс генпрокурора оскаржуватиме запобіжний захід Медведчуку: хочуть арешт та заставу в 1 млрд

LegalHub.Online

Народного депутата Віктора Медведчука, підозрюваного у держзраді та фінансуванні тероризму, відправили під цілодобовий домашній арешт до 7 грудня включно.

Відповідне рішення прийняв Печерський райсуд Києва 12 жовтня.

Так, суд відмовив у задоволенні клопотання про зміну запобіжного заходу нардепу на взяття під варту з можливістю внесення застави в розмірі 1 млрд грн та залишив його під цілодобовим домашнім арештом.

В Офісі генпрокурора своєю чергою заявили, що оскаржать таке рішення.

«За результатами розгляду клопотання прокурора Офісу генерального прокурора Печерський районний суд підтвердив обґрунтованість підозри народному депутату України у державній зраді та вчиненні за попередньою змовою групою осіб сприяння діяльності терористичних організацій. Проте судом обрано запобіжний захід підозрюваному у вигляді цілодобового домашнього арешту», 一 наголосили у відомстві.

В ОГ додали, що такий запобіжний захід є недостатнім і не забезпечить належної поведінки особи. Прокурори наполягатимуть на арешті Медведчука із альтернативою внесення застави в 1 млрд грн.

Нагадаємо, підозри Медведчуку та Козаку підписали 11 травня. 13 травня Медведчуку обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту та одягли електронний браслет. 9 липня Печерський райсуд продовжив домашній арешт нардепа до 7 вересня.

Наприкінці серпня Венедіктова повідомила про завершення розслідування справ щодо Медведчука та Козака.

2 вересня Печерський райсуд Києва на 60 діб продовжив домашній арешт Медведчука.

8 жовтня Медведчуку повідомили нову підозру. Мова йде про дії, спрямовані на підрив енергетичної незалежності України. Пізніше стало відомо, що йому вручили клопотання про арешт або заставу в один 1 млрд грн.

За словами нардепа, всі докази проти нього сфальсифіковані.

Постійне посилання - Офіс генпрокурора оскаржуватиме запобіжний захід Медведчуку: хочуть арешт та заставу в 1 млрд