Справа Медведчука: прокуратура хоче оскаржити домашній арешт кума Путіна (відео)

Pravdatutnews

Учора, 12 жовтня, Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід народному депутату Віктору Медведчуку - продовження домашнього арешту до 7 грудня. Однак, у справі нардепа про держзраду за торгівлю вугіллям із бойовиками прокуратура вирішила оскаржити рішення суду та все ж наполягатиме на триманні під вартою для Медведчука. Про це повідомили у пресслужбі Офісу Генпрокурора.

Цим самим прокуратура збирається довести, що відповідний запобіжний захід - тримання під вартою, необхідний через ризики можливої втечі. До того ж через зв'язки з представниками Росії та терористами. Окрім цього, такий захід є необхідний, оскільки, зокрема, існує ризик щодо можливого переховування підозрюваного.

На думку прокурорів, за даних обставин такий запобіжний захід є недостатнім і не забезпечить належної поведінки особи, - йдеться у повідомленні.

В Офісі генпрокурора також нагадали, що наразі у кримінальному проваджені не встановлені всі співучасники та не допитані всі свідки.

Наразі у кримінальному проваджені не встановлені всі особи співучасників та не допитано всіх свідків, а частина з них не надає достовірних та повних показань через побоювання впливу на них підозрюваного і його спільників, - наголосили в Офісі генпрокурора.

Нагадаємо, що раніше Медведчуку оголосили нову підозру в зраді і сприянні тероризму. Офіс генпрокурора підозрює Медведчука у зриві контракту з ПАР з постачання вугілля до України. За даними слідства, народний депутат схиляв керівництво України до постачання палива із "ЛНР" та "ДНР" і сплати коштів безпосередньо керівникам терористичних організацій. Окрім цього, СБУ виклала аудіозапис розмов, які мають підтверджувати існування "вугільної схеми" та зацікавленість у ній влади РФ.

Також 11 жовтня Медведчуку вручили клопотання про арешт або заставу у розмірі 1 мільярд гривень, а учора, 12 жовтня, йому обрали новий запобіжний захід - цілодобовий домашній арешт до 7 грудня.