ЦВК скасувала реєстрацію ще двох “двійників” кандидатів у народні депутати

Перший регіональний

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію ще двох кандидатів у народні депутати, які балотуються на окрузі №184.

Відповідне рішення ухвалено під час засідання 12 жовтня 2021 року.

Так, скасовано реєстрацію кандидата Юрія Колихаєва. В його біографії зазначено, що він є керівником проєктів ГІ “Нам тут жити”, яка співзвучна з назвою партії “Нам тут жити”. У 2020 році балотувався на посаду Херсонського міського голови. На той момент його називали двійником міського голови Ігоря Колихаєва, який балотувався від Партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити». Активної виборчої кампанії не проводив.

Також від балотування відмовився кандидат Лагута Геннадій Борисович, у біографії якого також зазначено, що він є керівником проєктів громадської організації «ГІ «Нам тут жити». Імовірно, був зареєстрований для застосування технології «двійників» проти активного кандидата від партії «Нам тут жити!» Геннадія Миколайовича Лагути. Активної виборчої кампанії не проводив.

Раніше Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати по округу №184 Сергія Анатолійовича Козиря, який був ймовірним «двійником» кандидата у нардепи, голови Херсонської облдержадміністрації Сергія Козиря.

ОПОРА

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в Ютубі, Telegram та Instagram.

The post ЦВК скасувала реєстрацію ще двох “двійників” кандидатів у народні депутати appeared first on Перший регіональний.