Рада 19 жовтня обере першого віце-спікера - Стефанчук

Інтерфакс-Україна

Обрання першого заступника голови Верховної Ради відбудеться у вівторок, 19 жовтня, повідомив спікер парламенту Руслан Стефанчук.

"Ми зупинили роботу в п'ятницю. У вівторок ми відразу розпочнемо з продовження (розгляду - ІФ) цього питання: він триватиме близько години-півтори, й після цього ми зможемо отримати першого віце-спікера", - сказав Стефанчук журналістам у середу.

Як повідомлялося, Верховна Рада 8 жовтня після перерви, яка була необхідна апарату Верховної Ради для підготовки матеріалів щодо кандидатур Олександра Корнієнка (фракція "Слуга народу") і Софії Федини (фракція "Європейська солідарність"), котрі претендують на посаду першого віце-спікера, народні депутати затвердили регламент розгляду цього кадрового питання, проте потім вирішили закрити засідання.

Згідно з календарним планом пленарних засідань, народні депутати наступного тижня (11-15 жовтня) працюють у комітетах, комісіях і фракціях, а з 19 по 22 жовтня - в режимі пленарних засідань. Чергове пленарне засідання відбудеться у вівторок 19 жовтня.

Як повідомлялося, 7 жовтня парламент відправив у відставку голову Верховної Ради Дмитра Разумкова. Спікером парламенту 8 жовтня обрали Руслана Стефанчука, який обіймав посаду першого заступника голови Верховної Ради.