Чи є загроза для безвізу України з ЄС? У МЗС дали відповідь

Новини.LIVE

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що для безвізового режиму України з Європейським союзом наразі немає жодних загроз.

Про це він повідомив під час брифінгу.

Безвіз України з ЄС

“Хочу звернути увагу на те, чого не було на вчорашньому саміті (Україна-ЄС - ред.). Жодних публічних чи не публічних розмов про будь-які загрози безвізу, про будь-які провали політики Європейського союзу в Україні”, - зазначив міністр.

За його словами, це говорить про те, що фейки окремих політсил або демотивуючі заяви про критичні відносини нашої країни з ЄС не мають жодних перспектив. Кулаба підкреслив, що ані безвізу, ані інтеграції України до ЄС наразі нічого не загрожує.

Інші новини про політику:

Під час саміту у Києві Україна підписала з Євросоюзом угоду про "відкрите" небо. Згідно з документом, будь-яка країна Євросоюзу зможе призначати будь-якого європейського перевізника для виконання рейсів в Україну. При цьому наша держава зобов'язується дотримуватися європейських стандартів авіабезпеки.

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн під час саміту Україна - ЄС, який пройшов у Києві у вівторок, 12-го жовтня, заявила про повну підтримку енергобезпеки України.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.