Кремль уникає зустрічі Зеленського і Путіна, та не перестає про неї говорити – Кулеба

Укрінформ

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я щодня отримую якісь новини з РФ, де офіційні особи коментують перспективи проведення цієї зустрічі (президентів України та Росії – ред.) - і так коментують, і сяк коментують. З одного боку, вони цієї зустрічі усіляко уникають, а з іншого – не можуть припинити про неї говорити. Наразі, ми, власне, чекаємо від Росії чіткої відповіді, готові вони зустрічатися чи ні», - сказав Кулеба.

Він зазначив, що зустріч Зеленського і Путіна могла б відбутися в рамках норманського саміту, якщо він буде проведений, «а ми хочемо його проведення найближчим часом», або окремо.

«Це вже питання переговорів. Але головне те, що зараз Росія виглядає розгубленою і не може дати нам чітку відповідь: так ви зустрічаєтесь з нами чи не зустрічаєтеся?», - зауважив глава української дипломатії.

Як повідомляв Укрінформ, прессекретар Президента України Сергій Никифоров заявив, що глава Української держави Володимир Зеленський хотів би зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним, однак російська сторона не готова обговорювати питання Криму, а без обговорення питання окупованих територій зустріч не матиме сенсу.