ГПУ оскаржить запобіжний захід Медведчуку

BizUa

Судом не враховані тяжкість інкримінованих діянь і наявність у народного депутата підозри у скоєнні злочину в іншій кримінальній справі, зазначили в Генпрокуратурі.

Запобіжний захід, обраний Печерським судом Києва народному депутату Віктору Медведчуку у вигляді цілодобового домашнього арешту, є недостатнім. Прокурори оскаржать його. Про це заявили в Офісі генпрокурора у вівторок, 12 жовтня.

Як повідомляється, ГПУ наполягатиме на арешті нардепа, якого підозрюють у державній зраді і сприянні діяльності терористичних організацій, з альтернативою внесення застави в мільярд гривень.

“Такий захід необхідний, враховуючи наявні ризики можливого укриття підозрюваного, а також його зв’язки із представниками РФ та терористичних організацій”, – підкреслили в Генпрокуратурі.

Крім того, додали в ГПУ, не всі фігуранти і свідки у справі допитані, оскільки деякі побоюються впливу на них підозрюваного та його спільників.

Нарешті, вказано, що судом не враховані тяжкість інкримінованих діянь і наявність у народного депутата підозри у скоєнні особливо тяжкого злочину в іншому кримінальному провадженні.