Ірина Верещук - хороший кандидат на посаду міністра оборони, - Качура

Новини.LIVE

Фракція "Слуга народу" підтримає будь-яку пропозицію Володимира Зеленського щодо нового очільника міністерства оборони, оскільки МОУ - президентська квота у Кабінеті Міністрів.

Про це в коментарі Новини.LIVE розповів народний депутат фракції "СН" Олександр Качура.

Напередодні член оборонного комітету у ВРУ Ірина Верещук в ефірі одного з телеканалів заявила, що готова стати міністром оборони.

"У мене немає такого: хочу чи не хочу. Ми прийшли командою президента, за плечима президента, за його прізвищем. Але ми повинні брати на себе відповідальність", - сказала вона.

Ірина Верещук розповіла, що її кандидатуру обговорювали у фракції "СН". Втім, за словами депутатки, з Володимиром Зеленським вона не спілкувалася з приводу цього питання.

При цьому Верещук висловила сподівання, що парламентарі підтримають її кандидатуру, якщо буде відповідна пропозиція Зеленського.

"Слуга народу" Олександр Качура в коментарі Новини.LIVE підтвердив, що у фракції вже давно обговорюється можливе призначення Ірини Верещук міністром оборони.

"У нас вже давно ця історія обговорюється всередині фракції. Але це ж конституційні повноваження президента (пропонувати кандидата на пост міністра оборони, - ред.), цю кандидатуру вносить виключно президент", - розповів нардеп.

За словами Качури, "якщо буде рішення президента щодо будь-якого кандидата (на посаду очільника МОУ, - ред.), фракція "Слуга народу" в будь-якому випадку підтримає його". "Рішення за президентом", - наголосив нардеп.

"Ірина (Верещук, - ред.), я вважаю, хороший кандидат", - додав Качура.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.