Україна працюватиме над затриманням екс-прокурорки Поклонської, підозрюваної в держзраді

UA.NEWS

Україна працює над затриманням Наталії Поклонської, яка розшукується за державну зраду. Сьогодні російський президент призначив Поклонську послом в африканському острівній державі Кабо-Верде.

Про це розповів представник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, пише «РБК-Україна».

«Колишня прокурорка російської окупаційної адміністрації в Криму розшукується за державну зраду проти нашої держави. Вона знаходиться під санкціями України, ЄС, США, Канади та Японії. Сховатися не вийде навіть у Африці», - заявив він.

Ніколенко зазначив, що український МЗС вже підняв перед урядом Кабо-Верде питання злочинної діяльності Поклонської.

Як відомо, протягом лютого-березня 2014 року, перебуваючи в Криму, Поклонська сприяла окупації півострова. Вона також фігурує ще в декількох справах, в тому числі у справі «кримських терористів», за якою вирок свого часу отримав режисер Олег Сенцов.

Після окупації Криму Поклонська отримала посаду «прокурора» Криму, а потім стала депутатом Державної думи РФ від партії «Єдина Росія».

Раніше повідомлялося, що колишній прокурор Криму і депутат Держдуми Наталія Поклонська стане послом Росії в африканській республіці Кабо-Верде, розташованої на островах Зеленого мису в Атлантичному океані.

Російський диктатор Володимир Путін прийняв рішення про призначення колишньої української прокурорша Наталії Поклонский послом в Кабо-Верде.