"Сховатися не вийде навіть в Африці": Україна звернулася до Кабо-Верде через Поклонську

Pravdatutnews

Президент Росії Володимир Путін призначив колишнього прокурора Криму і ексдепутата Держдуми Наталію Поклонську послом Росії в африканській республіці Кабо-Верде. У Міністерстві закордонних справ України прокоментували призначення колишньої прокурорки анексованого Росією Криму та депутатки Держдуми Росії Наталії Поклонської на островах біля Африки. Колишня прокурорка російської окупаційної адміністрації в Криму перебуває в розшуку за державну зраду проти нашої держави. Про це повідомив виданню "Укрінформ" речник МЗС Олег Ніколенко.

У зв’язку із призначенням Наталії Поклонської послом Росії в Кабо-Верде нагадуємо, що колишня прокурорка російської окупаційної адміністрації в Криму розшукується за державну зраду проти нашої держави, - заявив Ніколенко.

Речник зазначив, що Поклонська перебуває під санкціями України, ЄС, США, Канади та Японії.

Сховатися не вийде навіть в Африці. МЗС України вже порушило перед урядом Кабо-Верде питання злочинної діяльності громадянки Поклонської, - додав речник МЗС.

Нагадаємо, що Наталія Поклонська стала "прокуроркою" Криму у квітні 2014 року. У жовтні 2018 року прокуратура Автономної республіки Крим оголосила Поклонській підозру в порушенні законів та звичаїв війни. Зокрема, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба пообіцяв "зіпсувати життя" колаборантці Поклонській.