У Кремлі заявили, що США нібито підтримують "особливий статус" Донбасу

АСПІ

Під час переговорів у Москві заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд нібито виступила за особливий статус Донбасу у складі України. У цьому питанні начебто збігаються позиції РФ та Америки.

Заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд під час переговорів із заступником голови адміністрації Кремля Дмитром Козаком начебто підтримала позицію країни-агресора щодо особливого статусу Донбасу в складі України. Про це пишуть пропагандистські росЗМІ.

"Підтвердили, що єдиною основою для врегулювання залишаються мінські угоди. В ході переговорів була підтверджена озвучена в Женеві позиція США, що без узгодження майбутніх параметрів автономії, або іншими словами, особливого статусу Донбасу в складі України істотний прогрес у врегулюванні конфлікту навряд чи можливий", - йдеться в коментарі Кремля за підсумками зустрічі. Також наголошується, що сторони домовилися про продовження консультацій щодо Донбасу "з урахуванням збігу підходів по цій принциповій позиції".

ASPI news повідомляло, що заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков заявив, що США не прислухаються до вимог Росії, і великого прогресу двом країнам досягти не вдалося. Раніше Вікторія Нуланд повідомила, що адміністрація президента США Джо Байдена не зможе забути про дії Росії проти України.