Безвізу України з Євросоюзом нічого не загрожує - Дмитро Кулеба

Український Дощ

Безвізовому режиму України з Європейським Союзом, як і євроінтеграції ніщо не загрожує. Про це заявив голова МЗС України Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу у середу, 13 жовтня.

"Хочу звернути увагу на те, чого не було на вчорашньому саміті (Україна - ЄС) - ніяких публічних чи не публічних розмов про будь-які міфічні загрози безвізу, про будь-які провали політики ЄС в Україні... Безвізу України і нашій співпраці, нашій інтеграції в ЄС нічого не загрожує", - сказав Кулеба.

Головний дипломат країни заявив, що інформацію про "кризові і безперспективні" відносини України і ЄС росповсюджують окремі політичні сили, зацікавлені у фейках щодо влади країни. Міністр додав, що у спільній заяві за результатами 23-го саміту Україна - ЄС вперше було визнано Асоційоване тріо.

"Ми давно наполягаємо на диференціації в рамках Східного партнерства, щоб Україну, Грузію і Молдову сприймали, як особливих партнерів з особливими амбіціями і перспективами в стосунках з ЄС", - сказав дипломат.

Як зазначив глава МЗС, що за останній рік "вдалося побороти скептицизм і вивести підтримку цієї ідеї на рівень спільної заяви України та ЄС".

писав раніше, що Дмитро Кулеба закликав: «Давайте почнемо себе поважати. Треба припинити постійно грати другим номером».