Записи розмов Медведчука змонтовані: Кузьмін про експерта СБУ

Факты и комментарии

Народний депутат, член партії ОТЗЖ Ренат Кузьмін, коментуючи пред'явлених Медведчуку в суді звинувачення, заявив про відсутність доказів щодо записів розмов політика .

«…в невстановлений слідством час, в невстановленому слідством місці, при невстановлених слідством обставин, Медведчук вступив в злочинну змову з невстановленими слідством особами …», — заявив нардеп і додав, що у нього немає слів для коментарів.

За його словами, основним доказом провини Медведчука, за словами прокурорів, є записи його телефонних переговорів і висновок експертів СБУ про справжність цих записів.

«А тепер, увага, висновок експерта СБУ: записи розмов Медведчука змонтовані (!), Але встановити, хто конкретно і як їх змонтував, експерт не може! Це, мабуть, все, що потрібно знати про звинувачення і доказах у справі Медведчука», — резюмував Кузьмін.

Також він підкреслив, що всі прокурори і слідчі, які направили до суду справу з такими доказами, раніше були б звільнені за некомпетентність, а деякі відправилися б на лаву підсудних.

Раніше голова Закарпатської обласної державної адміністрації (2015−2019 рр.) Геннадій Москаль, коментуючи справу щодо «плівок Бігус», назвав їх «нісенітницею, яка не має ніякої законної сили «.