Сергій Лавров заявив про тиск колег з "нормандського формату"

АСПІ

Франція та Німеччина почала тиснути на Росію для відновлення роботи нормандського формату. На це поскаржився міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

Міністр зовнішньополітичного відомства країни-агресора Сергій Лавров заявив, що Франція та Німеччина почала потужний "натиск" на Москву. Учасники "нормандської четвірки" бажають відновити роботу формату, інформують росЗМІ.

Лідери країн "нормандського формату" не змогли узгодити проведення саміту, обмежившись переговорами на рівні глав МЗС чотирьох держав. Лавров же висловив здивування з приводу того, що його західні колеги наполегливо просувають відновлення нормандського формату, не забезпечуючи виконання попередніх рішень.

Нагадаємо, що Сергій Лавров усіляко уникає зустрічі глав зовнішньополітичних відомств країн Нормандського формату. Й Україна поки не отримувала сигналів з Російської Федерації про готовність до зустрічі міністрів закордонних справ. ASPI news повідомляло, що Дмитро Кулеба висловився щодо ймовірного проведення саміту у Нормандському форматі.