Велика Британія надасть Україні ракетне озброєння і військові кораблі – посол Пристайко

ITTA

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Україна отримає від Великої Британії ракетне озброєння і військові кораблі, при цьому українським верфям будуть передані технології з їх будівництва, повідомив посол України у Великій Британії Вадим Пристайко.

"Чотири напрями, які посилять здатність нашого військового флоту, будуть реалізовані і найближчим часом буде оголошено про це. Я переконаний, що найближчим часом буде придбано два вже активних кораблі, вони відразу підуть до складу ВМС, буде розпочато роботу з будівництва двох військово –морських портів, буде розпочато будівництво кораблів меншого класу в Україні і Великій Британії", – сказав Пристайко в інтерв’ю телеканалу "Дім" у четвер увечері.

За його словами, перший військовий корабель для України побудують у Великій Британії, а потім технології передадуть українським верфям. Перші кораблі, які британці передадуть Україні – це тральщики, які допоможуть захистити узбережжя від мінної загрози.

"І нарешті, що дуже важливо, ми отримаємо ракетну зброю, яке допоможе реально підсилити здатності на море", – сказав Пристайко.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=k3cdBCmBeEQ