Розслідування «Схем»: Зеленський і Шефір нібито намагались вивести депозити з прогорілого банку Курченка (ВІДЕО)

Детектор медіа

Програма «Схеми: корупція в деталях» оприлюднила розслідування, яке свідчить, що 2014 року тогочасні співвласники студії «Квартал 95» Володимир Зеленський і Сергій Шефір в обхід законної процедури намагались повернути свої депозити з «Брокбізнесбанку». Цей банк, який належав олігарху з оточення Віктора Януковича Сергію Курченку, прогорів і був ліквідований.

Згідно з матеріалами розслідування, Володимир Зеленський зберігав на депозиті у «Брокбізнесбанку» 300 тисяч доларів США, Сергій Шефір — 400 тисяч доларів. Журналісти «Схем» виявили, що Зеленський і Шефір підписували угоди з компаніями-боржниками «Брокбізнесбанку», які намагались вивести з-під застави майно на мільйони гривень, в обмін на часткову компенсацію їхніх депозитів. Вищий господарський суд згодом визнав, що ці угоди не відповідали закону.

Попри те, що у 2014 році Зеленський і Шефір не займались політикою, «Схеми» вирішили розслідувати цей епізод, оскільки вважають інформацію важливою для суспільство: намагання отримати гроші в обхід встановленої законом процедури зменшували шанси інших вкладників отриматиЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/192877/2021-10-14-rozsliduvannya-skhem-zelenskyy-i-shefir-nibyto-namagalys-vyvesty-depozyty-z-progorilogo-banku-kurchenka-video/