Нардепи хочуть розблокувати підписання закону про Фонд гарантування кредитів фермерам

AgroPolit.com

Народні депутати на пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок, 16 листопада, депутати мають намір розблокувати підписання закону № 3205-2про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, відхиливши три проєкти постанов про скасування рішення Верховної Ради щодо ухвалення відповідного документа. Про це йдеться на офіційному сайті ВРУ, повідомляє AgroPolit.com.

Зокрема, у порядку денному заплановано розгляд трьох постанов: 3205-2-П, 3205-2-П1, 3205-2-П2«Про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття у другому читанні та в цілому проекту Закону «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві».

Нагадаємо,4 листопада Верховна Рада підтримала у другому читанні та в цілому законопроект №3205-2 «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві».

Законопроектом 3205-2 передбачається створення Фонду часткового гарантування кредитів в сільському господарстві з метою підтримки малих та середніх суб’єктів підприємництва, включаючи фермерські господарства, шляхом часткового гарантування виконання зобов’язань таких суб’єктів перед фінансовими установами за кредитними договорами з метою створення умов для стабільного функціонування сільського господарства в Україні.

Законопроектом визначаються ключові питання діяльності Фонду, зокрема:

Деталізація цих питань, а також врегулювання інших аспектів корпоративного управління у Фонді може передбачатися статутом, який приймається Загальними зборами учасників Фонду.