Україна отримає міжнародну допомогу в разі наступу Росії - Данілов

Укрінформ

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов за підсумками візиту до Канади.

“Єдине, що залишилося незрозумілим, так це те, чи наступатиме Путін, і якщо буде – то коли. Утім, ми маємо бути готовими у будь-якому разі і наші партнери запевнили нас, що максимально допомагатимуть Україні у разі настання часу “Ч”, – сказав Данілов.

За його словами, партнери України добре розуміють нинішню безпекову ситуацію у країні. “Не є таємницею, що ми обмінюємося розвідувальною інформацією, тож майже всі розуміють, що відбувається”, – зазначив секретар РНБО.

Він також додав, що закликав міжнародну спільноту докласти зусиль до звільнення у Білорусі Марії Колесникової, яка за свою опозиційну політичну діяльність отримала 11 років за позбавлення волі. “Жінку необхідно звільнити. Весь світ мусить згуртуватися для цього”, – наголосив Данілов.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня Данілов на чолі української урядової делегації брав участь у Міжнародному безпековому форумі у Галіфаксі, де провів низку зустрічей із посадовцями з країн-партнерів.