Данілов: “У разі вторгнення Росії Україна отримає міжнародну підтримку”

Стопкор

Секретар РНБО Олексій Данілов запевнив, що Україна може розраховувати на підтримку міжнародних партнерів у разі повномасштабного вторгнення Російської Федерації. Такі висновки він зробив після відвідування Міжнародного безпекового форуму в Канаді.

Cекретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов Фото: ОПУ

"Ми маємо бути готовими у будь-якому разі і наші партнери запевнили нас, що максимально допомагатимуть Україні у разі настання часу “Ч”", — повідомив Укрінформу Данілов. Він розказав, що Україна обмінюється розвідувальною інформацією зі своїми партнерами, тому міжнародна спільнота розуміє, що відбувається в Україні. І вона готова надати Україні у разі потреби.

Данілов також зробив акцент на тому, що між Канадою, США, Британією та Україною існують міцні партнерські стосунки у багатьох сферах. Причому, співпраця ця є взаємовигідною.

"Коли в центрах підготовки наших бійців, які пройшли фронт, присутні іноземні інструктори, – вони так само вчаться протистояти сучасним викликам".

Данілов заявив, що Канада готова підтримувати вступ України до НАТО. Але на шляху стоять інші країни ЄС — вони вважають, що робити це поки що зарано.
Нагадаємо:

Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що Російська Федерація готує напад на схід та південь України на початку 2022 року.

США та низка країн Європи повідомили, що зафіксували незвичайні переміщення техніки на західному фланзі Росії. Також у соцмережах можна було побачити відео з рухом російських ешелонів техніки із півдня на захід країни.

У своєму відеозверненні президент України Володимир Зеленський заявив, що українська армія готова дати відсіч будь-кому, будь-коли й будь-де. Переміщення ж російських військ поблизу кордону він назвав психологічним тиском.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Росія своїми військами біля українських кордонів загострює ситуацію в регіоні, щоб мати перевагу за столом переговорів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Дмитро Кулеба заявив, що Україна зможе вступити в НАТО, коли деякі держави-члени перестануть озиратися на Росію.