Данілов: Україна готова захищатися, партнери обіцяють допомогу, якщо РФ нападе

Finbalance.com.ua

Секретар РНБООлексій Данілов в інтерв`ю Укрінформу за підсумками візиту до Канади заявив, щоміжнародні партнери нададуть Україні допомогу, якщо Росія наважиться на вторгнення.

“Єдине, що залишилося незрозумілим, так це те, чи наступатиме Путін, і якщо буде - то коли. Утім, ми маємо бути готовими у будь-якому разі і наші партнери запевнили нас, що максимально допомагатимуть Україні у разі настання часу “Ч”, - сказав Данілов.

За його словами, партнери України добре розуміють нинішню безпекову ситуацію у країні.

Ми чітко усвідомлюємо, що Канада, а також США і Велика Британія - наші партнери. Ці країни багато нам допомагають та набагато глибше розуміються на процесах, які відбуваються сьогодні, - зазначив секретар РНБО.

Як пише РБК-Україна з посиланням на прес-службу РНБО,О. Данілов зазначив, що Україна готова протистояти державі-агресору за будь-якого розвитку подій. Він наголосив на важливості консолідації зусиль цивілізованого світу для протидії агресивній політиці РФ.

Секретар РНБО також висловив подяку канадським та американським партнерам за всебічну допомогу та підтримку України і висловився за поглиблення безпекової співпраці зі США та Канадою.