Глава ГУР Міноборони України сказав, коли і як Росія може знову напасти на Україну (Мапа, Відео)

7 Днів UA

Глава ГУР Міноборони України Кирило Буданов. Фото - Вікіпедія

Нове військове вторгнення в Україну Росія може почати вже через 2 місяці. Наразі Кремль веде підготовку до цього і продовжує стягувати російські війська до кордонів України.
Про це глава Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив в інтерв'ю американському виданню Military Times.
"Наші оцінки майже такі ж, як у наших американських колег", – сказав Буданов про нові загрози вторгнення РФ в Україну.
Буданов зазначив, що новий план вторгнення РФ в Україну в кінці січня - на початку лютого наступного року передбачає кілька одночасних ударів російської зі сторони окупованого Донбасу та Білорусі, а також участь бойової авіації та спроби висадки російського десанту в Одесі і Маріуполі.
В ході інтерв'ю американському виданню Military Times глава ГУР Міноборони України надав мапу напрямків, за якими Росія може почати військове вторгнення в Україну в січні 2022 року.

"Оцінка українськими військовими, як би розігралася потенційна атака Росії, показує, що Україна оточена російськими батальйонними тактичними групами", - написало видання виданню Military Times у коментарі до опублікованої в інтерв'ю Буданова схеми

Глава ГУР Міноборони України підкреслив, що Україна з 2014 року успішно протистоїть військовій агресії РФ в тому числі завдяки наданій союзниками допомозі. Але перед загрозою нового військового вторгнення РФ Україна потребує від США та союзників нової військової допомоги.
"Зараз для цього вдалий час. Тому що після цього може бути дуже пізно", – резюмував Буданов.
Більше подробиць - у відео Факти ICTV