Кулеба: офіційні представники Болгарії запевнили у незмінності позиції щодо Криму

UNN

Після скандальної заяви президента Болгарії Румена Радєва щощдо приналежності тимчасово окупованого Криму, офіційні представники країни запевнили у незмінності позиції територіальної цілісності України. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба журналістам у понеділок, відповідаючи на питання кореспондента УНН.

Цитата

“За останні два дні ми отримали від багатьох офіційних представників Болгарії запевнення у незмінності позиції Болгарії щодо територіальної приналежності Криму”, — сказав міністр.

Деталі

Кулеба зазначив, що дипломати “самі розберуться, як рухатись у цьому питанні”, однак запевнив що Україна ніколи не залишатиме подібні коментарі без відповіді.

На питання про те, чи буде Україна реагувати якимсь чином окрім заяв він відповів: “Ми відреагували, не лише словами, виклик посла Болгарії в МЗС — це дія, а не слова”.

Контекст

Президент Болгарії Румен Радєв заявив на дебатах у минулий четвер, що вважає Крим російською територією, та заявив про неефективність санкцій ЄС проти Росії. Згодом пояснив свою позицію.

МЗС України викликало посла Болгарії після заяв болгарського президента.

Голова МЗС Дмитро Кулеба різко відреагував на заяви президента Болгарії про “російський” Крим.