Данілов: Україна готова протистояти державі-агресору за будь-якого розвитку подій

Site.ua

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Україна готова протистояти державі-агресору за будь-якого розвитку подій. Західні партнери України готові надати підтримку у разі наступу Росії. Про це він розповів у інтерв'ю «Укрінформу».Данілов зазначив, що США, Велика Британія та Канада є партнерами України і багато нам допомагають. За його словами, країни обмінюються одна з одною розвідувальною інформацією, і тому всі в курсі того, що відбувається, і погроз, що насуваються на Україну з боку РФ.«Не секрет, що ми обмінюємося розвідувальною інформацією, тому майже всі розуміють, що відбувається. Єдине, що залишилося невідомим, то це те, чи буде наступати Путін, і якщо буде, то коли. Втім, ми повинні бути готовими у будь-якому разі, і наші партнери запевнили нас, що максимально допомагатимуть Україні у разі настання часу „Ч“, – зазначив секретар РНБО.

Також він зазначив, що Канаді не буде складно підтримати пропозицію щодо вступу України до НАТО.„Проблема в інших країнах, які входять до ЄС і вважають, що поки що рано приймати таке рішення. У будь-якому випадку ми зможемо їх переконати, і рано чи пізно Україна стане членом Альянсу“, – зазначив він.

У пресслужбі РНБО повідомили, що Данілов наголосив про готовність України протистояти державі-агресору за будь-якого розвитку подій.

Секретар РНБО також висловив подяку канадським та американським партнерам за всебічну допомогу та підтримку України і висловився за поглиблення безпекової співпраці зі США та Канадою.