Кулеба: Україна не планує наступальну військову операцію на Донбасі

Site.ua

Україна не планує наступальну військову операцію на Донбасі. Київ залишається відданим пошуку дипломатичного вирішення конфлікту. Про це у своєму Twitter офіційно заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Так він відповів на поширену Росією дезінформацію з хибними звинуваченнями України у нібито підготовці до військового нападу на сході.«Офіційно: Україна не планує наступальну військову операцію на Донбасі. Ми віддані пошуку політико-дипломатичного вирішення конфлікту», — зазначив Кулеба.Він підкреслив, що Україна продовжує працювати над пожвавленням нормандського формату.

«Ми закликаємо РФ взяти конструктивну участь у дипломатичних зусиллях з мирного врегулювання замість того, щоб їх підривати. Водночас, українська дипломатія продовжує працювати над зміцненням обороноздатності нашої держави з метою стримування Росії від подальших агресивних дій», — додав міністр.

Нагадаємо, українська розвідка прогнозує, що Росія може зважитися на повномасштабне вторгнення у вже в січні-лютому наступного року.