Країни НАТО та ЄС проводять серйозні консультації щодо готовності вжити дуже рішучих кроків на випередження у зв'язку з діями РФ на кордоні з Україною

Інтерфакс-Україна

Міністри оборони США та Великої Британії Ллойд Остін і Бен Воллес під час переговорів з міністром оборони України Олексієм Резніковим запевнили його, що відбуваються дуже серйозні консультації між іншими партнерами країн Альянсу та ЄС щодо готовності вживати дуже рішучих кроків на випередження у зв'язку з РФ на кордоні з Україною, повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

"Мене запевнили у безумовній підтримці суверенітету та територіальної цілісності України в межах визнаних міжнародним співтовариством кордонів. І мене запевнили, що відбуваються дуже серйозні консультації між іншими партнерами країн Альянсу та ЄС про готовність вживати дуже рішучі кроки, причому на випередження. Це стосуватиметься і політичних, і економічних кроків, і зокрема певної допомоги Україні", - сказав Резніков в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV у понеділок.

За його словами, він мав нагоду зустрітися не лише з міністром оборони США, а й із представниками Державного департаменту США, Ради національної безпеки та оборони, сенаторами, представниками Конгресу.

"Скрізь звучить однакова фраза: "Ми надсилаємо дуже серйозні сигнали, що, не дай боже, пряме втручання на територію України та агресія з боку РФ дуже дорого коштуватиме їм у всіх вимірах розуміння слова "дорого", - зазначив Резніков.