Жданов оцінив можливість нового військового вторгнення Росії в Україну цієї зими

7 Днів UA

Олег Жданов. Фото з відкритих джерел

Росія під різними приводами впродовж року концентрувала свої війська на кордоні з Україною, однак піти на нове військове вторгнення в Україну цієї зими Путін навряд чи зважиться.
Про це військовий експерт Олег Жданов заявив в ефірі телеканалу "Україна 24".
"Ризик мінімальний, що Росія почне зимову кампанію проти України. Справа в тому, що це нісенітниця з військової точки зору. Тим більше, що кампанія переросте у весну, де буде повне бездоріжжя, а також непрохідність техніки та особового складу. Це не сприятиме подальшому розвитку наступу", - пояснив військовий експерт.
Олег Жданов також підкреслив, що ситуація з концентрацією російських військових на українському кордоні за останні 6 років кардинально не змінилася.
"90 тисяч (військових РФ - ред.) – це більш-менш правдива цифра, яка показує ситуацію уздовж наших кордонів з кінця 2015 року. Якщо ми порахуємо і додамо повітряні та морські сили, то можна нарахувати 214 тисяч, а якщо ми в цілому порахуємо Західний і Південний військові округи, то ми нарахуємо десь 250 тисяч в цілому. Тому треба чітко розуміти, що вздовж кордонів ситуація особливо не змінюється", - сказав Олег Жданов.

Читайте також: Глава ГУР Міноборони України сказав, коли і як Росія може знову напасти на Україну (Мапа, Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", ГУР Міноборони України раніше інформувало про плани Кремля щодо нового військового вторгнення, яке Росія може почати в кінці січня – на початку лютого 2022 року.