Вища рада правосуддя внесе Зеленському подання про призначення двох суддів

Судебно-юридическая газета

Вища рада правосуддя вирішила внести Президенту України Володимиру Зеленському подання про призначення двох суддів, які не здійснювали правосуддя через припинення повноважень у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено. Про це повідомляє пресслужба Ради.

Так, 23 листопада ВРП прийняла рішення внести Президентові України подання про призначення на посади до місцевих судів:

НІКОЛЕНКО Дар’ї Миколаївни – на посаду судді Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;

ГРИНОВЕЦЬ Оксани Богданівни – на посаду судді Козівського районного суду Тернопільської області.

Оскільки на сьогодні Вища кваліфікаційна комісія суддів України свою роботу не відновила, забезпечення функціонування системи правосуддя в період відсутності повноважного складу ВККСУ регулюється відповідно до Закону України № 679-IX, яким визначено, що Вища рада правосуддя у період відсутності повноважного складу ВККСУ ухвалює без рекомендації чи подання ВККСУ рішення про внесення Президенту України подання про призначення на посаду судді, повноваження якого припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який його було призначено, якщо колегією ВККСУ було визнано суддю таким, що відповідає займаній посаді.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що п’ять суддів, у тому числі двоє суддів Верховного Суду, звільнилися у відставку.

Додамо, що ВРП продовжила строк надання суддями згоди на відрядження до трьох судів.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.