Зеленський готує звернення до нардепів

Стопкор

Президент України Володимир Зеленський 1 грудня виступить у Верховній Раді зі своїм звернення до депутатів щодо внутрішнього та зовнішнього становища України.

Зеленський готує звернення до нардепів Фото: з відкритих джерел

Про це повідомив прессекретар президента під час зустрічі з журналістами. За його словами, президент виступить у Верховній Раді України у наступну середу, 1 грудня.

"Так, звернення до парламенту щодо стану речей всередині країни та нашого становища на міжнародній арені справді заплановано", - зазначив Никифоров.
Звернення Зеленського до українців
Нагадаємо, 10 листопада у своєму зверненні до громадян Зеленський назвав переміщення військ РФ уздовж кордонів і збільшення їх концентрації психологічним тиском на Україну. Він також додав, що українська армія готова дати відсіч.

"Психологічний тиск з боку РФ на нас давно не діє. Наші спецслужби, наша розвідка володіють повною інформацією. Наша армія готова дати відсіч будь-кому, будь-коли й будь-де", - підкреслив глава держави.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, президент України Володимир Зеленський 21 листопада привітав українці з Днем Гідності та Свободи. Саме у цей день 8 років тому у Києві почалася Революція Гідності.

Зокрема, президент зазначив, що для українця “втрата свободи – це втрата честі. Втрата честі – це втрата серця. Втрата серця – це втрата душі. А втрата душі для нас – це втрата життя. Тому ми готові боротися ціною власного життя”.