Офіс Зеленського пригрів представника львівських медведчукістів

Форпост

Ростислав Шурма на цій посаді відповідатиме за економічний блок діяльності ОП. Президент України Володимир Зеленський призначив Ростислава Шурму заступником керівника Офісу президента. Про це Офіс президента повідомив сьогодні, 23 листопада.

На цій посаді він замінив Юлію Свириденко, яка стала міністром економіки, пише Діло.

Ростислав Шурма – колишній очільник Запорізької обласної організації партії “Опозиційна платформа — За життя”. Також працював гендиректором заводу “Запоріжсталь”, фінансовим директором Макіївського металургійного заводу і заступником директора металургійного дивізіону холдингу “Метінвест” Ріната Ахметова. У травні 2021 року його призначили членом наглядової ради “Укроборонпрому”.

Його батько Ігор Шурма – уродженець Львова, народний депутат України IV та VIII скликань. 2004 року активно підтримував Віктора Януковича на виборах. Шурма відмовляється визнавати “ДНР” та “ЛНР” терористичними організаціями, пояснюючи це тим, що “у кожному середовищі є погані люди”. Окрім того, у Верховній раді не голосував за визнання Росії країною-агресором, пояснивши це тим, що “країни Європи цього поки не визнали”. 27 листопада 2015 року показово відмовився встати у Верховній Раді, щоб вшанувати хвилиною мовчання жертв Голодоморів. Згодом у Львові активісти “Правого сектора” облили Шурму свинячою кров’ю.