Госдеп: В США каждый день говорят об Украине

Ua-Independent

Американський уряд на чолі з президентом США Джо Байденом уважно стежить за розвитком подій навколо України та опрацьовує ситуацію на щоденній основі

Про це повідомив перший заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Дерек Хоган.
«Народ України не повинен почуватися самотнім», - зазначив високопосадовець Держдепу під час меморіального заходу біля пам’ятника жертвам Голодомору 1932-33 років у центрі Вашингтона.
Він запевнив, що ситуація навколо України «наразі є питанням, яке опрацьовується на щоденній основі» на найвищому рівні американського уряду, в тому числі в офісі президента Байдена.
За його словами, непохитна підтримка України з боку США, про яку заявляли в американській адміністрації, залишиться незмінною. «Це означає, що Сполучені Штати стоять разом з Україною, щоб захистити її суверенітет і територіальну цілісність», - наголосив Хоган.
Він додав, що підтримка США є багатогранною: крім сфери безпеки й оборони, вона охоплює допомогу на інших напрямах, у тому числі в реалізації політичних та економічних реформ.
Представник Держдепу від імені уряду США вшанував пам’ять жертв Голодомору, штучно створеного радянським режимом. За його словами, розташування меморіалу жертвам цієї трагедії в центрі Вашингтона символізує, що американський народ стоїть разом з українським і прагне, аби така катастрофа ніколи не повторилася.
За останніми даними американських ЗМІ, офіційний Вашингтон розглядає можливість розширення оборонної допомоги Україні та відрядження військових радників, аби запобігти новому російському вторгненню.