В окупованому Криму Росія обмежує місіонерську діяльність, – Джапарова (ВІДЕО)

UA|TV

В окупованому Криму Росія створює штучні перешкоди в діяльності будь-якого релігійного суспільства, якщо воно не належить до православної церкви Московського патріархату.

Про це заявила перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова в рамках Форуму Міжнародного Альянсу з питань свободи релігій та віросповідань, повідомляє UA.

Вона наголосила – кримські татари стали найбільш переслідуваною релігійною громадою в окупованому Криму. Понад 120 осіб утримують за ґратами на підставі сфабрикованих кримінальних справ.

"На окупованих територіях України Росія обмежує місіонерську діяльність під приводом боротьби із так званим екстремізмом. Російська Федерація намагається припинити діяльність усіх проукраїнських організацій в окупованому Криму. Зокрема релігійних громад Православної церкви України, кримськотатарських мусульман. Із 49 релігійних громад, які діяли в Криму на початку 2014-го року, зараз діють лише 5", – сказала Джапарова.

https://www.youtube.com/watch?v=7YV9JjFfV04

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки стурбовані заявою президента Болгарії Румена Радева, в якій він назвав Крим російським.

Читайте також: Зброю до Криму та ОРДЛО постачають підпільні колони з Росії, – Вітренко (ВІДЕО)