Кабмін запропонував скасувати персональні санкції: кого це стосується

Судебно-юридическая газета

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів «Про внесення пропозицій щодо внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», передбачається скасування персональних спеціальних економічних тa інших обмежувальних заходів (санкцій).

Акт спрямований на виконання постанов Шостого апеляційного адміністративного суду від 8 червня 2021 року № 640/7408/20 та вiд 29 червня 2021 року № 640/7728/20.

Це стосується Вергеля Сергія Олександровича та Зайця Сергiя Анатолійовича. На них були накладені такі санкції, як:

блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном:
запобігання виведенню капіталів за межі України;
інші санкції, що відповідають принципам їх застосування, встановлених Законом.

«Прийняття проекту розпорядження продемонструє необхідність неухильного дотримання норм міжнародного права та національного законодавства щодо вказаних питань. Негативних наслідків прийняття розпорядження для України не очікується», - йдеться у пояснювальній записці до проекту розпорядження.

Оскільки Кабмін погодив виключення, далі рішення має зробити Рада національної безпеки і оборони України.

Раніше «Судово-юридична газета» писала: КАС ВС продовжив розгляд справи за позовом Тараса Козака, до якого застосовано санкції.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua, на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.