Опубліковано програму зустрічі глав МЗС НАТО у Ризі, куди запросили Україну

UNN

У середу в НАТО опублікували програму зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів Альянсу, яка пройде з 30 листопада по 1 грудня у Ризі. Раніше туди запросили і Україну, пише УНН.

Деталі

Так, напередодні зустрічі ввечері 29 листопада в Ризі пройде спільна прес-конференція президента Латвії з Генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом.

Офіційна зустріч міністрів запланована на 15:35 30 листопада. О 16:00 розпочнеться перша сесія, яка триватиме до 18:00. Після неї Генсек проведе прес-конференцію.

О 8:30 1 листопада в рамках зустрічі заплановано засідання Північноатлантичної ради в рамках сесії з міністрами закордонних справ Грузії та України.

Пізніше цього дня відбудеться ще одна сесія глав МЗС НАТО, вона триватиме до 12:00 за місцевим часом. Друга за день сесія Міністрів розпочнеться за годину, о 13:00.

Заключна прес-конференція Столтенберга розпочнеться о 15:15 1 листопада.

Додамо

Як стало відомо за підсумками переговорів міністра закордонних справ України і Генерального секретаря НАТО в штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі, глава МЗС України Дмитро Кулеба візьме участь у зустрічі глав МЗС країн-членів НАТО в Ризі 30 листопада.