Харківська облрада звільнила підозрюваного у хабарництві заступника голови

UA: Cуспільне мовлення

Депутати Харківської обласної ради на черговій сесії 25 листопада підтримали звільнення Андрія Малиша з посади заступника голови облради.

Малиш сам написав заяву про звільнення, повідомила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. За відставку проголосували 100 депутатів, повідомляє кореспондент Суспільного.

Член фракції "Опозиційна платформа — За життя" Андрій Малиш працював заступником голови облради з 11 грудня 2020 року. Влітку 2021 він став одним з трьох підозрюваних у справі про мільйонний хабар у Харківській облраді.

Що відомо Керівництво новообраної Харківської облради обрали на першій сесії 11 грудня 2020 року. Першим заступником голови обрали Альберта Кононенка ("Блок Кернеса — Успішний Харків"), заступниками Андрія Малиша ("Опозиційна платформа — За життя"), Валерія Мураєва ("Блок Кернеса — Успішний Харків") та Тетяну Біловол ("Блок Кернеса — Успішний Харків"). 22 липня 2021 року детективи затримали Андрія Малиша та адвоката, який, за даними слідства, виступав посередником під час передачі грошей. Ще одним підозрюваним у справі проходить ексголова Харківської ОДА Артур Товмасян. У серпні Андрій Малиш пішов у декретну відпустку.