Сенатори США запропонували виділити Україні додатково 50 млн доларів військової допомоги - Politico

BlackSeaNews

Американські сенатори Роб Портман (республіканець від штату Огайо) та Джин Шахін (демократ від штату Нью-Гемпшир) пропонують включити до проекту оборонного бюджету на наступний фінансовий рік (почався 1 жовтня) положення, яке передбачає виділення Україні за лінією Пентагону додатково 50 млн доларів.

Про це повідомила в середу газета Politico, передає УНН.

Як зазначається у публікації, законодавці домагаються«збільшення фінансування з боку Пентагону на озброєння України ще на 50 млн доларів як одне з положень проекту оборонного бюджету, який обговорюють у Сенаті». У тій версії цього документа, яка раніше була схвалена Палатою представників Конгресу США, зазначалося, що Україна у поточному фінансовому році по військовій лінії від США може отримати близько 300 млн доларів.

«Портман і Шахін хочуть, щоб було схвалено додаткове виділення допомоги. збільшення загального обсягу коштів до 350 млн доларів, це на 100 млн доларів більше, ніж прохав (президент США Джо) Байден», – зазначає видання. Як воно констатує, 125 млн доларів із цієї суми, згідно з пропозицією, будуть призначені на закупівлю «озброєнь вражаючої дії».

Нагадаємо

22 листопада телеканал CNN повідомив, що Сполучені Штати розглядають можливість відправлення своїх військових радників, а також додаткового озброєння в Україну у світлі скупчення російських збройних сил поблизу українського кордону.