Головою Закарпатської облради VIII скликання обрано Володимира Чубірка, Василь Іванчо склав повноваження заступника

Трибуна

Сьогодні, 25 листопада, у ході другого пленарного засідання позачергової сесії VIII скликання було винесено на обговорення питання про обрання голови Закарпатської обласної ради.

Виконуючий повноваження голови Закарпатської облради Василь Іванчо зазначив, що процедура обрання голови облради продовжується, оскільки 15 листопада роботу сесії було припинено через повідомлення про замінування будівлі облради.

Відтак, Лічильна комісія продовжила роботу та провела таємне голосування виборчими бюлетенями, затим встановила результати виборів.

Тож на посаду голови облради було запропоновано та внесено до бюлетеня одну кандидатуру: Володимира Чубірко – представника Закарпатської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ».

На підставі озвученого протоколу засідання Лічильної комісії обласної ради за результатами таємного голосування було прийнято відповідне рішення про обрання голови облради. Ним став Володимир Чубірко. Його підтримало 37 депутатів. Володимир Володимирович, найперше подякував за високу довіру та пообіцяв докласти усіх зусиль задля розбудови Закарпаття та добробуту його жителів. «Насамперед депутатський корпус має об’єднатися заради процвітання Закарпаття та його жителів. Тож, думка кожного депутата буде почута із тим, щоб у сесійній залі ухвалювати важливі управлінські рішення», – наголосив він та пообіцяв зробити усе задля процвітання рідного краю. Закарпатська обласна рада задовільнила заяву представника фракції “За майбутнє” Василя Іванча про складання повноважень заступника голови облради зі збереженням повноважень депутата обласної ради. Таке рішення підтримало 39 із 64 обласних обранців. Василь Васильович у зверненні до колег озвучив відповідну заяву та виступив із трибуни ради зі своєю оцінкою політичної ситуації у Закарпатській обласній раді та області загалом.

Зокрема, він заявив, що його фракція відмовилася брати участь у “зраді” попередньої коаліції, адже з моральної точки зору такі дії є неприйнятними. /

/