МЗС щодо заяв Росії про «наступ» ЗСУ: Інформаційне прикриття російським військам

Детектор медіа

МЗС України прокоментувало заяви Росії про нібито «наступальні дії» з боку Збройних сил України.

За словами речника відомства Олега Ніколенка, Росія намагається дискредитувати роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, а заяви про нібито наявність в її звітах тез про наступ ЗСУ не відповідають дійсності.

«Такі інсинуації мають одну мету: надати інформаційне прикриття російським військам на тлі загострення ними безпекової ситуації на Донбасі та вздовж українського кордону», – цитує Ніколенка «Радіо Свобода».

Речник уточнив, що звіти СММ ОБСЄ натомість вказують на обмеження свободи пересування на окупованих територіях, блокування засобів зв’язку та загрози безпеці співробітників місії з боку російських військ.

«Ситуація набула таких безпрецедентних масштабів, що змусила главу СММ ОБСЄ на початку листопада офіційно звернутися із закликом розблокувати роботу місії в непідконтрольних українському урядові районах. Росія цей заклик, як і інші подібні заклики міжнародної спільноти, проігнорувала», – додав Ніколенко.

За оцінками МЗС, «підвищення інтенсивностіЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/194180/2021-11-25-mzs-shchodo-zayav-rosii-pro-nastup-zsu-informatsiyne-prykryttya-rosiyskym-viyskam/