Призначення голови Харківської ОДА: Скакун відповів, чи пропонував він свою кандидатуру

depo.ua

Виконувач обов’язків голови Харківської ОДА Олександр Скакун упевнений, що впорається з поставленими перед ним завданнями.

Як передає Depo.Харків, про це сьогодні, 25 листопада, після сесії Харківської обласної ради сказав в.о. голови Харківської ОДА Олександр Скакун, відповідаючи на питання, чи відомо, коли буде призначений голова ОДА.

"Мені ні (не відомо, коли призначать голови Харківської ОДА – ред)", - сказав Скакун.

На питання, чи пропонував він свою кандидатуру, Скакун сказав: "Ні, я не пропонував. У мене є завдання, ще раз кажу, я вже це казав, стабілізувати ситуацію в регіоні. Із липня 2021 року вона дійсно була розбалансована, я це стверджую. Мені це, я думаю, вдається зробити. Сьогодні ми вже маємо ще одного очільника області у виді заступника пані Тетяни (голови Харківської облради Тетяни Єгорової-Луценко – ред.) від партії ОПЗЖ. Я впевнений, що на наступній сесії ми будемо мати ще одного заступника. Таким чином ми сформуємо вже таку владну команду в регіоні, яка буде працювати у президентській філософії, яка буде виконувати доручення президента, доручення прем'єр-міністра для того, щоб ми з вами могли і будувати, і ремонтувати, і розвивати наше суспільство нашої рідної Слобожанщини".

Як повідомляв Depo.Харків, 25 листопада Харківська облрада проголосувала за дострокове припинення повноважень Андрія Малиша як заступника голови Харківської облради. Малиша разом із колишнім головою Харківської облради Артуром Товмасяном підозрюють у вимаганні 1 млн грн хабара.

Цього ж дня замість Малиша депутати обрали нового заступника голови Харківської облради Богдана Мальованого.

Читайте також: Битва за Харківську ОДА: Як Зеленський прив’язав губернатора до виборів Терехова