Зеленський обговорив з главою Євроради ситуацію на Донбасі та вздовж кордону України та Росії

Новини.LIVE

Президент України Володимир Зеленський обговорив з головою Європейської Ради Шарлем Мішелем розвиток безпекової ситуації вздовж кордонів України, а також ситуацію на Донбасі.

Про це повідомляє Офіс президента.

Читайте також: Зеленський завтра проведе пресмарафон із нагоди екватора президентства.

Що обговорили політики

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови розповів про розвиток безпекової ситуації на сході нашої держави у зв’язку з концентрацією російських збройних сил вздовж українських кордонів.

Глава держави також поінформував Шарля Мішеля про зусилля України, спрямовані на мирне врегулювання українсько-російського конфлікту.

"Зі свого боку Президент Європейської ради повідомив про результати своєї вчорашньої розмови з Президентом РФ Володимиром Путіним. Одним із цих результатів є переконаність, що деескалації ситуації могли б допомогти контакти між українською та російською сторонами за участю ЄС", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що лідери України та Євросоюзу домовилися й надалі координувати свої позиції щодо шляхів врегулювання конфлікту.

Співрозмовники також обговорили підготовку запланованого на 15 грудня саміту Східного партнерства. Володимир Зеленський зауважив, що цей захід має бути результативним з точки зору врахування інтересів України та "Асоційованого тріо".

Більше новин про політику в Україні

20 листопада сплила половина президентської каденції Володимира Зеленського. 2,5 роки тому у стінах ВРУ пройшла інавгурація шостого президента України.

21 листопада президент Володимир Зеленський привітав українців із Днем Гідності та Свободи. Глави держави наголосив, що це свято змальовує характер народу.

У разі, якби найближчим часом відбулися президентські вибори, українці підтримали б чинного главу держави Володимира Зеленського. Так заявили 17 % опитаних громадян.