“До Путіна в голову не залізеш”: Данілов пояснив, для чого РФ нагнітає ситуацію довкола України

ТСН

Секретар Ради національної безпеки та оборони України України Олексій Данілов вважає, що теперішнє нагнітання ситуації з боку РФ довкола України викликане бажанням російського президента Володимира Путіна провести успішні для себе переговори з лідером США Джо Байденом.

Про це він заявив 25 листопада в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

За його словами, Путін має велике бажання сісти за стіл переговорів із Байденом ще цього року і домовитися про те, що Україна стане його сферою впливу.

“Коли відбуваються ті чи інші події, ми дуже ретельно їх аналізуємо, систематизуємо і робимо свої висновки. Як тільки починалися перші повідомлення від Washington Post, ми зрозуміли, про що йде мова”, - наголосив Данілов.

“Ця істерія, яка сьогодні нагнітається з боку РФ: пересування взад-вперед усіх військ, тренування, які відбуваються, - це все в контексті того, що вони мають домовитися”, - припустив Данілов.

Водночас він зауважив, що подальший розвиток подій спрогнозувати складно, оскільки Путін непередбачуваний.

"Що буде, якщо вони не домовляться, які будуть дії Путіна, важко сказати - в голову до нього не залізеш. Яка в нього буде далі риторика, стратегія, ми не можемо сказати", - підкреслив секретар РНБО.

Нагадаємо,Колишній спецпредставник США з питань України Курт Волкер вважає, що російський президент Володимир Путін намагається розхитати та розколоти Європу, здійснюючи ескалацію загроз на східній частині континенту. Україна перебуває в найбільшій небезпеці.

Читайте також:

“Зимова війна": як і коли війська Росії можуть вторгнутися та хто допоможе Україні

"М'яч на боці Москви": у Німеччині пояснили, що заважає діалогу з РФ

"Будуть серйозні наслідки": Франція пригрозила Росії щодо "будь-якого вторгнення" до України