"Будемо викликати пана Єрмака на допит", - керівник ДБР про справу "вагнергейт"

ТСН

У Державному бюро розслідувань повідомили, що слідство наразі не має жодного факту чи доказу щодо причетності голови Офісу президента Андрія Ярмака до зриву спецоперації у захопленні "вагнерівців".

Про це заявив в.о. директора Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

За його словами, це має встановити слідство, яке наразі триває. Протягом найближчих днів Єрмака викличуть на допит у справі "вагнерівців".

"Ми у своїй роботі керуємося фактами та доказами. На сьогодні жодного факту та доказу інформації, про яку ви запитуєте (про зраду Андрія Єрмака - ред), слідство не отримувало. Протягом днів ми будемо викликати пана Єрмака на допит. Чому ми робимо це сьогодні? Тому що ми очікуємо певну інформацію від наших колег з правоохоронних органів найближчими днями. Будемо запрошувати на допит пана Єрмака, про що повідомить, вважаю, суспільство він особисто та ми, якщо буде такий запит", - сказав Олексій Сухачов.

Зазначимо, за даними журналіста Юрій Бутусова, українські спецслужби більше року готували операцію із затримання "вагнерівців". Задля цього їх виманили до Білорусі. Проте, за словами журналіста, в Офісі президента стався витік інформації і операція провалилась. Як запевняє журналіст, до зриву спецоперації причетний голова Офісу президента Андрій Єрмак, який попросив відкласти спецоперацію. Натомість у Зеленського заявили, що розкручування вагнергейту вигідне російським спецслужбам.

Читайте також:

Україна може розраховувати на серйозну підтримку Британії та США, - Резніков.

Втрачаємо мільярди доларів: Арахамія пояснив, чому Росія постійно погрожує вторгненням.

"Не думаю, що нам варто очікувати прориву", - посол про дії нової влади Німеччини щодо України.

Арестович назвав Бурбу "чорним полковником" при режимі Порошенка"