ДБР планує викликати на допит Єрмака у справі «Вагнергейту»

Судебно-юридическая газета

Керівника Офісу Президента Андрія Єрмака незабаром викличуть на допит у ДБР у справі «Вагнергейту». Про це в ефірі програми «Право на владу» повідомив в. о. Директора Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов.

«Ми впродовж кількох днів будемо викликати пана Єрмака на допит. Чому не робимо це сьогодні? Тому що ми очікуємо певну інформацію від наших колег з правоохоронних органів найближчими днями», - сказав Сухачов.

Олексій Сухачов розповів, що сьогодні ДБР розслідує два кримінальних провадження повʼязаних з операцією по виманюванню бойовиків ПВК «Вагнер». Одне з них порушене за фактом державної зради, інше за фактом розголошення державної таємниці.

За його словами, слідчі допитали 30 осіб, призначили низку експертиз. ДБР офіційно витребувало звіт парламентської ТСК та врахувало інформацію. Також слідчі очікують додаткову інформацію від інших правоохоронних органів.

Крім того, Сухачов запевнив, що слідство рухається активно і через нетривалий час вийдемо з результатами.

На пряме запитання, чи став керівник Офісу Президента Андрій Єрмак винним у витоку інформації про спецоперацію до Росії, очільник ДБР відповів: «На сьогодні жодного факту та доказу, інформацію, яку ви запитуєте, слідство не отримало».

Він зауважив, що це відбудеться найближчим часом, про що буде повідомлено додатково.

На питання чи планується допит Президента, в. о. Директора ДБР відповів, що рішення має ухвалювати слідчій.

«Якщо побачить необхідність, то викличе», - сказав він.

Також «Судово-юридична газета» писала, що в ОП відреагували на розслідування ювілею Єрмака: не було приватних літаків, а Зеленський знаходився на робочому місці.

Крім того, ми повідомляли про те, що Зеленський проведе прес-марафон у п’ятницю, 26 листопада.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.