Данілов про ризик вторгнення Росії в січні: Не бачимо загроз

Детектор медіа

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що не бачить загрози повномасштабного вторгнення Росії в Україну в січні.

Про ризик російського вторгнення раніше заявив очільник ГУР Міністерства оборони України Кирило Буданов.

«Ми на сьогоднішній день не бачимо тих загроз, про які каже пан Буданов саме на 15 січня. Не РНБО, а я, Олексій Данілов як секретар РНБО в тій ситуації, яку ми аналізуємо», – сказав Данілов в етері телеканалу «1+1».

За словами Данілова, влада «все читає, аналізує, систематизує». Тому для РНБО у повідомленнях про ймовірний напад «немає ніякої новини».

Данілов переконаний, що «Путін не знімає з порядку денного питання знищення» України. За словами секретаря Радбезу, «світ зрозумів», що Росія є агресором і хоче напасти на Україну, тому міжнародна спільнота послідовно підтримує офіційний Київ.

«Маски усі останнім часом зняті. І після того, як навіть наші партнери – німці і французи – зробили дуже гучну заяву стосовно того, що відбувається на наших кордонах і що відбувається взагалі між Росією і Україною, – всьому світу стало відомо, хто цим питанням займається», –Читати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/194196/2021-11-26-danilov-pro-ryzyk-vtorgnennya-rosii-v-sichni-ne-bachymo-zagroz/