Єрмак почав зустріч із радниками канцлера Німеччини та президента Франції

UNN

Голова Офісу президента Андрій Єрмак зустрівся з радником канцлера Німеччини та дипломатичним радником президента Франції. Про це повідомив Офіс президента 10 січня, передає УНН.

Цитата

“Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак розпочав зустріч із радником канцлера Німеччини з питань зовнішньої політики Єнсом Пльотнером і дипломатичним радником Президента Франції Еммануелем Бонном, які прибули в Україну з візитом. На початку зустрічі Андрій Єрмак привітав гостей у Києві та висловив сподівання на продуктивний і результативний діалог”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо

Голова ОПУ анонсував візит радників лідерів Німеччини та Франції 8 січня. Тоді Єрмак зазначив, що домовився з радниками “продовжувати координацію наших дій в контексті поточної ситуації”.

Контекст

Візит Пльотнера та Бонна почався в той час, коли Захід висловлює занепокоєння щодо десятків тисяч російських військових, сконцентрованих біля кордону України.

Паралельно з цим Росія вимагає від НАТО та Сполучених Штатів гарантій не розширення Альянсу на схід — вимога, на яку НАТО та Вашингтон не погоджуються.