Перемовини зі США складні: у Путіна оцінили ймовірність наступу на Україну

АСПІ

Керівник російської делегації та заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков знову відзначився завою щодо України. У Кремлі розкрили подробиці перемовин зі США.

Представник РФ заявив, що Москва немає наміру нападати на українські землі. Відповідна заява пролунала на засіданні з американськими представниками.

Він назвав переговори "складними, глибокими та конкретними". Рябков також додав, що США підійшли до цього процесу серйозно. Під час перемовин Москва заявила, що НАТО варто відійти до рубежів 1997 року. Він додав, що "жодних намірів у РФ напасти на Україну немає і бути не може".

Рябков заявив, що у Заходу "немає підстав побоюватися ескалаційного сценарію", оскільки всі маневри військ РФ йдуть у межах її національної території. За даними розвідки, російська армія створює відпорну інфраструктуру для подальшого наступу з різних напрямків.

ASPI news повідомляло, США різко відповіли на вимогу Росії не брати Україну та Грузію до НАТО. Представниця США пояснилаподробиці перемовин із РФ у Женеві.