Російська армія біля кордонів України: у Пентагоні зробили заяву

АСПІ

Сполучені Штати не спостерігають зменшення присутності російських військ біля українських кордонів. Про це повідомив речник Міністерства оборони США Джон Кірбі.

За словами спікера Пентагону, наразі Сполучені Штати Америки не бачать зменшення військових сил Російської Федерації біля кордонів України. Москва досі зберігає відчутні сили на сході, півночі та півдні від України, інформує Голос Америки.

Джон Кірбі звернув увагу на зроблену раніше заяву заступниці Державного секретаря США Венді Шерман, що РФ може продемонструвати серйозність своєї позиції щодо деескалації, відвівши частину своїх військ від українських кордонів.

ASPI news інформувала, що заступник держсекретаря США Венді Шерман заявила про те, що Росія не готова до деескалації ситуації на кордоні з Україною. Утім, росіяни можуть довести, що вони не мають намірів нападати на Україну, повернувши своїх військових назад в місця дислокації. Також ми писали, що США не приймуть вимог Москви щодо заборони членства України в НАТО, але є певний перелік питань для обговорення між США та РФ.