Військовий експерт назвав головну ознаку того, що РФ справді готується напасти на Україну

Факты и комментарии

Про скупчення російських військ біля кордонів України говорять та пишуть з весни 2021 року. Якщо війська РФ накопичуватимуться в 50-кілометровій зоні вздовж кордону, це буде ознакою підготовки нападу.

Про це в етері телеканалу «Україна 24» заявив військовий експерт Олег Жданов.

Експерт зазначив, що з 2018 року в РФ розпочалася масштабна реформа збройних сил. Кількість особового складу та техніки почала збільшуватися.

За його словами, існують загальноприйняті розвідувальні ознаки — коли країна готується до війни та коли не готується.

«Перша ознака — це накопичення матеріально-технічних засобів уздовж кордонів тієї країни, проти якої готується агресія. Виведення частин на полігони, їх доукомплектування до штату воєнного часу, проведення навчань та накопичення людського ресурсу. Ось коли вони накопичуватимуться в 50-кілометровій зоні вздовж нашого кордону, туди виводити частини до районів оперативного призначення, тоді ми розумітимемо, що Росія переходить на військові рейки», — пояснив Жданов.

Наразі, на думку експерта, ситуація переходить у більш конфронтаційну на лінії розмежування.

Нагадаємо, у зв'язку з концентрацією російських військ на українському кордоні в Європі відбувається низка зустрічей між представниками США, НАТО та РФ. Кремль висунув США вимоги не розширювати НАТО на схід. Йдеться конкретно про Україну.

Ексклюзивний матеріал «Байден не закриє для України двері до НАТО на вимогу Росії. Для нього це може стати імпічментом, — політолог» читайте на сайті «ФАКТІВ».