"Отримаєте удар по яйцях": депутат Європарламенту різко відповів Лаврову через НАТО

Новини.LIVE

Депутат Європейського парламенту та колишній очільник МЗС Польщі Радослав Сікорський відповів на висловлювання глави МЗС РФ Сергія Лаврова про НАТО. Він назвав Росію “серійним ґвалтівником”.

Про це він написав у Twitter.

Читайте також: США та РФ завершили переговори щодо "гарантій безпеки". Головні заяви

Сікорський про Росію

Відомо, що Лавров назвав НАТО геополітичним проєктом, який спрямований на захоплення територій. За його словами, ці країни нібито “осиротіли” після розпаду Організації Варшавського договору та Радянського Союзу.

“Ми не осиротіли без вас, тому що ви не були нашим батьком. Швидше серійним ґвалтівником. Саме тому за вами не сумують. А якщо спробуєш ще раз, отримаєш удар по яйцях”, - написав Сікорський.

Get this, @RussianEmbassy, once and for all, in a language you can grasp. We were not orphaned by you because you were not our daddy. More of a serial rapist. Which is why you are not missed. And if you try it again, you'll get a kick in the balls. https://t.co/zZj3xWNLFb
— Radek Sikorski MEP (@radeksikorski) January 10, 2022

Після цього європейському депутату відповіла директорка Департаменту інформації МЗС Росії Марія Захарова.

"Росія – жіночого роду. Очевидно, Сікорський став жертвою концепції гендерної різноманітності", - написала вона.

https://t.me/MariaVladimirovnaZakharova/1673

Інші політичні новини:

Експерт-міжнародник Богдан Ференс заявив, що наразі Росія не хоче брати участь у "нормандському форматі". Водночас, зустріч все ж може відбутися за сприяння Німеччини та Франції.