РФ розпочала військові навчання на прикордонних з Україною територіях

Вголос

Російська Федерація почала навчання зі стрільбами в прикордонних з Україною регіонах. У них задіяно близько 3 000 військових і важка техніка.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

Share to facebook Share to twitter Share to telegram Share to viber

Повідомляється, що навчання зі стрільбами почалися на полігонах у Воронезькій, Бєлгородській, Брянській і Смоленській областях. У маневрах задіяно близько 300 одиниць військової техніки, в тому числі танки Т-72Б3, бойові машини піхоти БМП-2, а також штатне стрілецьке озброєння.

Також повідомляється, що головним акцентом навчань буде виконання контрольних стрільб, організація маршів та обладнання опорних пунктів.

«Кожен підрозділ завершить маневри проведенням навчального бою з етапом бойової стрільби, в ході якого екіпажі бронемашин БМП-2 і танків Т-72Б3 покажуть навички спільних дій і вразять мішені, що імітують техніки і живу силу умовного противника на дальностях до 1,2 тисячі м», - йдеться в повідомленні Західного військового округу.

Нагадаємо, раніше американська газета The New York Times писала, що Росія почала перекидання військових вертольотів до українських кордонів.

ІА "Вголос": НОВИНИ