300 одиниць техніки та 3 тисячі військових: Росія почала навчання біля кордону з Україною

Новини.LIVE

Війська Російської Федерації почали навчання поблизу кордонів України - йдеться про Воронезьку, Білгородську, Брянську та Смоленську області.

Про це повідомила пресслужба Західного військового округу РФ.

Читайте також: "Україна має вміти захищатися" - Латвія відправить зброю та військову техніку на Донбас

Навчання військ РФ поблизу кордонів України

"Близько 3 тисяч військовослужбовців гвардійської Червонопрапорної загальновійськової армії Західного військового округу розпочали бойову підготовку на загальновійськових полігонах у Воронезькій, Білгородській, Брянській та Смоленській областях", - повідомила прес-служба Західного військового округу РФ.

It is our choice where and when to conduct military exercises on our national territory. We will continue to conduct them because it meets 🇷🇺 security interests.
— Russian Embassy in USA 🇷🇺 (@RusEmbUSA) January 11, 2022

Планується задіяти близько 300 одиниць військової техніки, зокрема танки Т-72Б3, бойові машини піхоти БМП-2, а також штатне стрілецьке озброєння.

Зазначається, що військові Висленської та Єльнинської мотострілкових дивізій (Білгородська та Смоленська області) проведуть тактико-спеціальні маневри, відпрацьовуючи "бойове злагодження різних формувань" та освоюючи "нові методи та тактику виконання вогневих завдань у складній обстановці сучасного загальновійськового бою".

Ситуація на Донбасі - останні новини:

Збройні Сили України підтримують посилення "режиму тиші" на Донбасі. Та у разі загрози життю чи здоров'ю українських військових або мирних жителів, бійцям не заборонено відкривати вогонь у відповідь.

Проросійські окупанти на Донбасі перешкоджають моніторингу Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Так, вони не пропустили патруль через Станицю Луганську.